Mükemmelliyetçilik

En yüksek kalite ürünler.

Kişiye özel 360° servis.
İstisnasız 100 % müşteri memnuniyeti.

OEKO CPSIA REACH

Hayattaki en değerlilerimiz için…

1Ürünlerimiz (dokuma etiketler, deri etiketler, perçinler, D-halkalar, kuşgözleri, tokalar, bağlantı uçları, ayarlayıcılar, halkalar, rozetler, kordon tıpalar, çıtçıtlar, çektirmeler, kancalar, köprüler ve düğmeler) OEKO-TEX® Standart 100 sertifikalıdır. Ürünlerimizde Class 1 ile yeni doğanlar ile üç yaşına kadar küçük çocukları kapsayan en üstün standardı sunuyoruz. Bu klasman, ürünlerin üretimin her aşamasında zararlı maddelere istinaden bağımsız olarak test edilip, onaylandığını gösterir. Bu testler, pestisitler, kanserojen maddeler, ftalatlar, kurşun, ağır metaller ve formaldehit gibi bir bebeğin sağlığı için tehlikeli olarak kabul edilen 300 kadar kimyasal maddeyi kapsamaktadır. Bunlara ek olarak, kullanılan boyaların bebeklerin ağzında ve derisinde çözünmediğinden (boya verme) emin olunur. Günümüzdeki tıp imkanlari göz önünde bulundurulduğunda, incelemelerin sonucuna göre ürünlerimiz insan-ekoloji dengesinde öngörülen tüm gereklilikleri sağlamaktadır. Buna ek olarak, Avrupa Serbest Ticaret Anlaşması REACH Tüzüğü Ek XVII dosyasına göre kısıtlanmış tüm maddelere uyulmaktadır (buna nikel ve sentetik boya oranları da dahildir). Ürünlerimiz ayrica, CPSC’nin çocuk ürünleri ve Tüketici Ürün Güvenliği İyileştirme Yasası (CPSIA) kapsamındaki kurşun içeriği ile ilgili gereksinimleri de karşılamaktadırlar. Sadece üretimde değil, son işlemlerde de tüm bu kurallara uyulmaktadır. Hayattaki en değerlilerimiz, yavrularımızı çok önemsiyoruz ve iş ortaklarımız için güvenli ve sürdürülebilir ürünler sunuyoruz.

Yüksek Mükemmelliyetçilik

2Çalıştığımız her proje benzersiz ve ısmarlama olduğu için, usta bir terzi gibi her seferinde yeniden ölçü alıyoruz. En iyi sonucu elde etmek için, projeye özel en uygun yaklaşımı arıyoruz. Bu noktada müşterilerimizle işbirliğine dayalı bir ilerlemeyi sağlamak zorundayız. Bu yüzden müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak için devamlı yatırım yapıyoruz. Çalışma şeklimizi sürekli olarak gözden geçirip iyileştirirken, onlara yüksek kaliteli çözümler sunmak için çalışıyoruz. ISO 9001:2015 sertifikalı kalite yönetim sistemimiz sayesinde, müşterilerimizin memnuniyetini, yaptığımız işin merkezine koyarak çalıştığımızı garanti ediyoruz. Ayrica, Six Sigma sertifikalı mühendislerimiz üretimi izliyor ve hataları ortadan kaldırıyorlar. ISO 10002:2014 sertifikalı müşteri memnuniyeti sistemimiz ile daima müşteri hizmetleri standartlarını ve şikayet yönetimini geliştiriyoruz. Müşterilerimizden devamlı geri bildirim topluyor ve halihazırda iyi dönüşler aldığımız noktaları değiştirmiyoruz. Tabii ki, iş sağlığı ve güvenliği olmadan kaliteyi düşünemeyiz. Bu bağlamda OHSAS 18001:2007 sertifikali sistemimiz; çalışanlarımız, operasyonlarımız ve müşterilerimiz için maksimum getiriyi elde etmemize yardımcı oluyor.

Iso 2001 & Six Sigma

En Yüksek Kalite/Fiyat Orani

En Yüksek Kaliteyi En Uygun Bütçeye Uyduruyoruz

3It is a fact that you get what you pay for. But many of our European competitors exaggerate it with unreasonable high profit margins. You don’t have to pay a small fortune for the best quality products with us. Thanks to our global marketing network and business volume, we can keep our profit margins at minimum. Besides, labor costs in Turkey are considerably lower than in Western Europe, while the quality level of our selected labor force exceeds Western European standards. This way, we can produce the same product in larger quantities than our competitors e.g. in Italy or Germany for the same investment volume, whilst offering only the best quality.