Memnuniyet

Sözümüz söz!

En uygun fiyatlar ve kazandiran dizaynlar.
Kişiye özel 360° servisimizle daha mutlu müşteriler.
Daha yeşil bir dünya ve yüksek sosyal standartlar.
Daha iyi bir Dünya…

Kişiye özel servis

1We know that one size does not fit all. We advise, support and assist you in the entire process in a professional manner with our individual 360° service by appointing you your own customer representative. Furthermore, our design team is always ready to realize your ideas individually. Love all. Serve individually.

Close

Hızlı üretim

2One of our great advantages is to be able to ship your products at lightning speeds due to our huge production capabilities with advanced technology.

Example case: we can produce an order with 20.000 hangtags within seven workdays* after the confirmation of the design by the customer. Afterwards your order will be shipped to you on the same day via TNT-Express or DHL-Express which takes only one workday in EU. We have special corporate rates with these both companies but you are allowed to use your own express logistic services, too. Of course we provide conventional land or sea transports as well. (* Total time varies up to production and finishing technologies used)

mizam1

Italyan dizaynini Alman kalitesiyle birlestirip isik hizinda üretiyor, yerli fiyatlarla ve kisiye özel 360° servisimizle müsterilerimizle bulusturuyoruz.

 

Etiket ve Ambalaj Dizayn Ekibimiz bir proje üzerinde calisiyorlar

Kazandiran dizaynlar

3Our aim is to enhance your brand value during presentation and sales of your products. Of course, the design of power and the quality of the product should correlate with each other. However, the main purpose of branding shouldn’t be skipped: your label as well as your logo are not disposed or forgotten right away. The enjoyable part for us is having a designer team who can reflect the differences of the design to you. It is beneficial to see designing as an artistic ‘problem’, where aesthetic and rational concerns are in a constant war. Conceptual basis of our biggest success is the ability to find a solution to these problems in a short time. Our goal is to find the right one for you with designers with different styles and different interpretations. We are able to design and create any kind of label, hangtag, trimming, packaging (box or bag), brochure, catalogue and corporate identity for you according to your request or ideas. If you send us a kind of detailed brief, we would be happy to do that. Limit is your imagination..

Haydi kaynaklarimizi koruyalim ve Dünya`yi gelecek nesiller icin daha güzel bir hale getirelim!

 

 

Daha iyi bir dünya icin

4REBIL Group, Forest Stewardship Council (FSC) tarafından sertifikalıdır ve Avrupa pazarında sadece FSC onaylı kağıt fabrikalarının ürünlerini kullanmaktadır. Bu şekilde, kagıtlarımızın sorumlu ormancılıkla yönetilen kaynaklardan geldiğinden emin olup, sorumsuz ağaç kesilmelerinin önüne geçiyoruz. Ayrıca, geri dönüştürülmüş kağıt kullanımını da teşvik ediyoruz. Ürünlerinizde talep üzerine, mineral yağlar kullanılmadan üretilen, sürdürülebilir bitkisel bazlı (soya, kanola veya hindistancevizi) matbaa boyalari kullanıyoruz. Böylece yenilenebilir hammaddelerin mümkün olan en yüksek oranda kullanılmasını ve petrol bazlı mineral yağların en aza indirilmesini ve hatta ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. Bu yeni teknolojiyle üretilen matbaa boyalari, EN 71/3 (oyuncak ambalajı için uygunluk), CONEG (ağır metal regülasyonu) ve ISO 2846-1 ile uyumludur, aynı zamanda ISO 12647-2’ye göre baskı yapılmasına olanak sağlar. Elbette, yenilenebilir kaynakların kullanımı çevresel sürdürülebilirliğe de bir katkıdır. Bu sayede, hem daha huzurlu hissediyor hem de aynı değerleri paylaşan iş ortaklarini bulabiliyoruz. Ayrıca tedarik zincirindeki diğer üyelere de örnek oluyoruz.

Enerji tedariği ve kullanımını yönetmek için ISO 50001:2011 sertifikasına sahibiz. Bu, enerji maliyetlerini ve sera gazı salınımlarını önemli ölçüde azaltan teknik ve yönetsel stratejileri uygulamak için, bir yapı ve disiplin oluşturmamıza yardımcı oluyor. Ayrıca, tüm çevre yönetim sistemimiz ISO 14001:2015 sertifikalıdır. Bu standart, ürünlerimizin, hizmetlerimizin ve süreçlerimizin kısa ve uzun vadeli çevresel etkilerini yönetmek için bir sistemdir. Çevre yönetim sistemimizin uluslararası endüstriye özgü çevre standartlarını karşıladığından emin olabilirsiniz. Ayrıca, çevresel, sosyal ve işgücü ile ilgili değerlerimiz doğrultusunda tedarik zincirindeki önemli faaliyet alanlarını tanımlamak için Higg Index’i kullanıyoruz. Bu sayede çevresel etkimiz hakkında büyük bir şeffaflık elde edebiliyor ve tüm küresel tedarik zincirindeki diğer paydaşlarla kıyaslayarak kendi sürdürülebilirlik performansımızı değerlendirebiliyoruz. Bu şekilde gelecekte, tüm sanayi kurumları, su, enerji ve hammadde tüketimi ve atıklar hakkında daha detaylı bilgi verebilecekler. Bu da doğa dostu ürünler için inovasyonu hızlandıracaktır. Haydi kaynaklarımızı koruyalım ve dünyayı çocuklarımız için daha iyi bir yer haline getirelim!

blog-im-500x500