Hakkımızda

İşimizin Ustasıyız.

İnovasyon peşinde; kazandıran dizaynlar, yeni malzemeler ve konseptler.

What we do

Ne yapıyoruz?

REBIL Group, 70 yıla yaklaşan deneyimiyle, basılı medya, etiket ve ambalaj çözümleri için küresel ortağınızdır. Bu üç faaliyet alanında da, özel ürünler için öngörülen en yüksek kriterlerlerden asla ödün verilmez. Marka çözümlerinde dünya çapında lider tedarikçilerinden birisiyiz. Katma değerli ürünlerimizi, gönül rahatlığıyla anahtar teslimli tam hizmetimizle birleştirebilir ve uzun vadede değer yaratabilirsiniz. Başta moda, otomotiv, finans, gıda ve kozmetik sektörleri olmak üzere, geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veriyoruz.

 

Hikayemiz

Maceramız 1951 yılında büyükbabamız ile başladı. Önceleri sadece matbaa sektöründe faaliyet gösteren firmamız sürekli büyüdü ve 1992 yılında REBIL olarak yeniden yapılandırıldı. Günümüzde; etiket, matbaa ve ambalaj sektörlerinde faaliyet gösteren küresel bir grup halini aldik. Almanya, Türkiye, Hollanda ve Amerika’da direk faaliyet gösteriyoruz. Çok uluslu holdinglerden, kaliteye en yüksek önem veren küçük butiklere kadar geniş bir müşteri portföyümüz var. Mensubu olduğumuz SCAYS GROUP ile beraber, ürünlerimizi 45’i aşan ülkede müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Rebil_Slider_05

All_Brands

Global tanınma ve tescilli markalarımız.

In line with the current demands in the global markets, being a participant in international trade fairs is one of the biggest motivation for us. In the recent years we regularly participate to the London Textile Fair, Texworld Paris, and Premiere Vision Paris. We create two collections every year and push the limits for new designs and material options.

Neither in such trade fairs nor in this website or in our catalogs you will see that we reveal our previous works publicly which we have created for our customers. We only show exemplary products with our registered trademarks RE-LAB®, Mary Lynn®, SHE MILENE®, Lio Kids®, Moon Store™, Ring Kids™, laxy™, N4™, Vanelo™, Wursa®, IMPOSSIBLE™, MARYON™, Ring Kids™.